Hlídání mazlíčků Plzeň

Hlavní strana > vtipy o zvířatech

Vtipy o zvířatech

Poutník jde pouští, když vtom zpozoruje, že ho pronásleduje lev. Začne utíkat, avšak lev je stále blíž a blíž. Když už je těsně u něho, padne na kolena a prosí Boha: "Pane, vnukni tomuto lvovi, prosím, křesťanské smýšlení!"

Lev okamžitě padne na kolena, sepne packy, vzhlédne k nebi a říká: "Pane, děkuji ti za tento pokrm, který mi tak milosrdně posíláš do cesty."


Do zverimexu vejde muž a prohlíží si zvířata v klecích. Zaujmou ho exotičtí papoušci a zeptá se prodavače na cenu. "Ten, na kterého se koukáte, stojí 10 000 Kč.“ Zákazník nechápe důvod tak vysoké částky za malého ptáčka a chce vědět víc. "On vypadá docela obyčejně, ale má jednu zvláštní schopnost - dokáže psát velmi rychle na jakékoliv klávesnici nebo psacím stroji. Předvedu vám to." řekne pokladní a předvede, jak rychle a bez chyb pták píše na notebooku. Muž jen nevěřícně kroutí hlavou, protože dosud nic takového neviděl. Chce ale pro zajímavost vědět, kolik stojí i ostatní papoušci.

"Tenhle stojí 19 000 Kč," informuje prodavač, "protože dokáže rychle psát, vyřizovat telefony a třídí mi papíry v účetnictví.

"To je fantastické!" říká ohromený zákazník. "A co umí ten tlustý papoušek v největší kleci? A kolik za něj chcete?"

"U toho jsem zatím nezjistil žádné zvláštní schopnosti ani nadání, spíš naopak - celý den jen sedí líně v kleci a pozoruje ostatní. Ale ti dva ho z nějakého důvodu uctívají a říkají mu šéfe, takže za něj chci rovných 50 000 Kč!"


Kouzelník pracuje na výletní lodi v Karibiku. Obecenstvo se každý týden měnilo, takže mohl dělat stejné triky pořád dokola. Nicméně tam byl problém. Kapitánův papoušek viděl představení každý týden a začal chápat, jak kouzelník triky dělá. Jakmile vše pochopil, začal tajemství uprostřed vystoupení prozrazovat: "Podívejte, není to stejný klobouk. Mrkejte, jak schovává květiny pod stolem. Hele, proč jsou všechny karty esa?" Kouzelník zuřil, ale nemohl nic dělat. Byl to koneckonců kapitánův papoušek. Jednoho dne měla loď nehodu a potopila se. Kouzelník se ocitl osamocený s papouškem uprostřed oceánu na kusu dřeva. Dívali se na sebe s nenávistí, ale nepadlo ani slovo. Tak šel den za dnem. A konečně po týdnu řekl papoušek: "Dobře, vzdávám to! Ale kde je k čertu ta loď?"


Plavou dvě rybky v akvárku a jedna říká druhé: "Hele, nevíš, jak se tahle věc řídí?"


Přijde kůň do knihovny a povídá knihovnici: "KNÍHAHÁ." Knihovnice usoudí, že chce knihu, jednu mu tedy podává a kůň odchází. Asi za deset minut se ale vrací a poněkud znepokojeně říká: "KNÍHAHÁ." Knihovnice si pomyslí, že chce nejspíš jinou knihu. Tu první si tedy bere k sobě a dává mu novou. Kůň znovu odchází, ale pár minut nato je opět zpátky, tentokrát s velmi znepokojeným a hlasitým řehtáním: "KNÍHAHÁ!" Knihu pokládá na pult a zírá na knihovnici, čekaje na další svazek. Knihovnici se to celé nezdá, a tak ho po vydání třetí knihy sleduje ven. Zvíře probíhá parkem a zastavuje se u rybníčku. V něm na leknínu trůní žába. Kůň jí knihu podává, žába ale kroutí hlavou: "BRAK BRAK!"


Vtipy o zvířatech 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Všechna práva vyhrazena. Hlídání domácích mazlíčku Plzeň